Öğrenciler

Deniyor, %100 Başarı Yakalıyor!

Nitelikli yayınevlerinin kurumsal deneme sınavlarına bireysel olarak katılıp binlerce kişi arasından sırlamanı görmek ister misin?

Cevabın ”evet” ise seni buraya alalım!

Zaman ve mekan fark etmeksizin herhangi bir kuruma bağlı kalmadan bireysel olarak kurumsal sınavlara katılma imkanı sadece burada!

Hemen Başla!

Öğretmenlere

Özel Ayrıcalıklar Burada!

Tüm sınavlara ait kitapçıkları incelemek ve uyguladığınız sınav sorularının çözüm videolarına kolayca ulaşma ayrıcalığından faydalanmak ister misiniz? Sınav kitapçıklarını dilerseniz PDF olarak bile indirebilirsiniz.

Ayrıca sistemimizin sunduğu kişiye özel dijital karneler sayesinde öğrencilerinizin eksikliklerini görebilir ve desteklenmesi gereken yönlerini sınavlardan elde edilen veriler ışığında analiz edebilirsiniz.

Hemen Başla!

Kurumlara

Özel Ayrıcalıklar Burada!

Kurumlar kendi sınavlarını yaratabilir, bünyelerindeki öğrencilere seviye tespit sınavlarını kolayca uygulayabilme imkanına sahip olabilirler!

Ayrıca gelişmiş raporlama analizleriyle sınavlara katılım sağlayan öğrencilerin Türkiye geneli, il geneli sıralamalarıyla beraber kurum içi başarı grafiklerine ulaşmak çok kolay!

Hemen Başla!

Hemen Başla!

Puan Hesaplama

YAYINEVLERİ